Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

IOR-PIB Oddział Sośnicowice

Instytut Ochrony Roślin PIB
Oddział Sośnicowice

ul. Gliwicka 29
44-153 Sośnicowice
tel.:  +48 32 238 7584
fax:  +48 32 238 7503
e-mail: ior@ior.gliwice.pl

Kierownik Oddziału: dr Tomasz Stobiecki
tel.: +4832 238 7584 w. 35
e-mail: T.Stobiecki@ior.gliwice.pl

Zespół Informatyki i Analiz Branżowych
tel. +48 32 238 7584 w. 31

Zakład Badania Skuteczności Środków Ochrony Roślin
Kierownik: dr hab. Mariola Głazek
tel.: + 48 32 238 7584 w. 39
e-mail: M.Glazek@ior.gliwice.pl

Laboratorium Badania Jakości Środków Ochrony Roślin
Kierownik: dr inż. Marlena Płonka
tel.: 48 32 238 7584 w. 27
e-mail: M.Plonka@ior.gliwice.pl

Laboratorium Badania Pozostałości Środków Ochrony Roślin
Kierownik: mgr inż. Klaudia Pszczolińska
tel.: +48 32 238 7584 w. 47
e-mail: K.Pszczolinska@ior.gliwice.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy
Kierownik: Zofia Jurys
tel.: +48 32 218 7584 w. 57
e-mail: Z.Jurys@ior.gliwice.pl

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Mirosława Pospieszna
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2008-06-09 09:47
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2019-04-28 08:37

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 6340
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-04-28 08:37

Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań

NIP: 777-00-02-702

KONTO: "BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział w Poznaniu" Nr 63 2030 0045 1110 0000 0042 1600

Dane kontaktowe

Telefony:

Centrala      +48 61 864 9000

Dyrektor      +48 61 864 9002

Sekretariat  +48 61 864 9006

Fax: +48 61867-63-01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

 

 

Godziny urzędowania

7:30 - 15:30

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 513421
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2019-08-07 11:41

Stopka strony