Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

DYREKCJA IOR-PIB

Dyrektor: prof. dr hab. Marek Mrówczyński
Tel.: + 48 61 864 9002
Tel.: + 48 61 867 1671

e-mail: Dyrektor@iorpib.poznan.pl
e-mail:
m.mrowczynski@iorpib.poznan.pl

Zastępca Dyrektora ds. naukowo-badawczych:
dr hab. Roman Kierzek, prof. IOR-PIB
tel.: + 48 61 864 9001
e-mail: Dyrektor.Naukowy@iorpib.poznan.pl
e-mail: R.Kierzek@iorpib.poznan.pl

Zastępca Dyrektora ds. organizacyjnych:
dr hab. Natasza Borodynko-Filas, prof. IOR-PIB
Tel.: + 48 61 864 9003
e-mail: Dyrektor.Organizacyjny@iorpib.poznan.pl
e-mail: N.Borodynko@iorpib.poznan.pl

Główny księgowy:
mgr Piotr Falger
Tel.: + 48 61 864 9004
e-mail: P.Falger@iorpib.poznan.pl

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2008-06-04 15:28
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2018-11-22 12:45
Dyrektor IOR-PIB

Dyrektor podejmuje decyzje i ponosi odpowiedzialność we wszystkich sprawach dotyczących Instytutu:

  • ustala plany działalności Instytutu,
  • opracowuje kierunkowe plany tematyczne i finansowe Instytutu oraz roczne sprawozdania z ich wykonania,
  • realizuje politykę kadrową,
  • zarządza mieniem i odpowiada za wyniki działalności Instytutu,
  • reprezentuje Instytut na zewnątrz.
Wyjątkiem są sprawy należące do uprawnień Rady Naukowej.
Dyrektor może powoływać kolegium lub inne organy opiniodawczo – doradcze.
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2008-08-20 09:56
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2015-03-12 10:30

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 10989
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2018-11-22 12:45

Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań

NIP: 777-00-02-702

KONTO: "BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Poznaniu" Nr 63 2030 0045 1110 0000 0042 1600

Dane kontaktowe

Telefony:

Centrala      +48 61 864 9000

Dyrektor      +48 61 864 9002

Sekretariat  +48 61 864 9006

Fax: +48 61867-63-01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

 

 

Godziny urzędowania

7:30 - 15:30

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 468203
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2018-11-26 10:36

Stopka strony