Biuletyn Informacji Publicznej
Instytut Ochrony Roślin
- Państwowy Instytut Badawczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Dziennik Ustaw
  • Monitor Polski
  • Rządowe Centrum Legislacji

Przejdź do: www.ior.poznan.pl

Treść strony

INNE JEDNOSTKI ZWIĄZANE Z WYPEŁNIANIEM OBOWIĄZKÓW STATUTOWYCH INSTYTUTU

Centrum Badań Rejestracyjnych Agrochemikaliów
Kierownik: dr hab. inż. Romuald Gwiazdowski

Zespół Badania Fungicydów
Kierownik: dr hab. inż. Romuald Gwiazdowski
tel.: +48 61 864 9106
e-mail: R.Gwiazdowski@iorpib.poznan.pl          

Zespół Badania Hebicydów
Kierownik: mgr inż. Jacek Rogowski
tel.: +48 61 864 9144
e-mail: J.Rogowski@iorpib.poznan.pl

Zespól Badania Zoocydów
Kierownik: dr inż. Tomasz Klejdysz
tel.: +48 61 864 9119
e-mail: T.Klejdysz@iorpib.poznan.pl     

Polowa Stacja Doświadczalna w Winnej Górze
Kierownik: dr inż. Przemysław Kardasz
tel.: +48 61 864 9230
e-mail:  P.Kardasz@iorpib.poznan.pl    

Klinika Chorób Roślin i Bank Patogenów
Kierownik pracowni: dr Sylwia Stępniewska-Jarosz
tel.: +48 61 864 9099
e-mail: S.Jarosz@iorpib.poznan.pl

Centrum Badań Organizmów Kwarantannowych, Inwazyjnych i Genetycznie Zmodyfikowanych
Kierownik:
mgr Magdalena Gawlak
tel.: +48 61 864 9165
e-mail: M.Gawlak@iorpib.poznan.pl

Zakład Transferu Wiedzy i Upowszechniania
Kierownik: mgr Anna Pukacka
tel.: +48 61 864 9027
e-mail: A.Pukacka@iorpib.poznan.pl   

Dział Projektów
Kierownik: dr Agnieszka Klembalska
tel.: +48 61 864 9114
e-mail: A.Klembalska@hotelior.pl

Centrum Kongresowe
Kierownik: lic. Magdalena Florek
tel.: +48 61 864 9279
fax.: +48 61 867 1175
e-mail: M.Florek@hotelior.pl   

 

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Mirosława Pospieszna
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-02-23 13:44
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2024-01-16 08:58

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 10492
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2024-01-16 08:58:26