Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

INNE JEDNOSTKI ZWIĄZANE Z WYPEŁNIANIEM OBOWIĄZKÓW STATUTOWYCH INSTYTUTU

Centrum Badań Rejestracyjnych Agrochemikaliów
Kierownik: dr hab. inż. Romuald Gwiazdowski

Zespół Badania Fungicydów
Kierownik: dr hab. inż. Romuald Gwiazdowski
tel.: +48 61 864 9106
e-mail: R.Gwiazdowski@iorpib.poznan.pl          

Zespół Badania Hebicydów
Kierownik: mgr inż. Adrian Luboiński
tel.: +48 61 864 9144
e-mail: A.Luboinski@iorpib.poznan.pl  

Zespól Badania Zoocydów
Kierownik: dr inż. Tomasz Klejdysz
tel.: +48 61 864 9119
e-mail: T.Klejdysz@iorpib.poznan.pl     

Polowa Stacja Doświadczalna w Winnej Górze
Kierownik: dr inż. Przemysław Kardasz
tel.: +48 61287 1312
e-mail:  P.Kardasz@iorpib.poznan.pl    

Eksperckie Centrum Ocen Raportów Agrochemikaliów
Kierownik: dr Marcin Grobela
tel.: +48 61 864 9049/9046
e-mail: Grobela@iorpib.poznan.pl         

Klinika Chorób Roślin i Bank Patogenów
Kierownik: dr hab. Natasza Borodynko-Filas, prof. IOR ‒ PIB
tel.: +48 61 864 9003
e-mail: N.Borodynko@iorpib.poznan.pl              

Centrum Badań Organizmów Kwarantannowych, Inwazyjnych i Genetycznie Zmodyfikowanych
Kierownik: dr Tomasz Kałuski
tel.: +48 61 864 9164
e-mail: T.Kaluski@iorpib.poznan.pl       

Zakład Transferu Wiedzy i Upowszechniania
Kierownik: mgr Anna Pukacka
tel.: +48 61 864 9027
e-mail: A.Pukacka@iorpib.poznan.pl    

Centrum Kongresowe
Kierownik: lic. Magdalena Florek
tel.: +48 61 864 9279
fax.: +48 61 867 1175
e-mail: M.Florek@hotelior.pl   

 

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Mirosława Pospieszna
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-02-23 13:44
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2019-04-28 08:28

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 4088
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-04-28 08:28

Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań

NIP: 777-00-02-702

KONTO: "BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział w Poznaniu" Nr 63 2030 0045 1110 0000 0042 1600

Dane kontaktowe

Telefony:

Centrala      +48 61 864 9000

Dyrektor      +48 61 864 9002

Sekretariat  +48 61 864 9006

Fax: +48 61867-63-01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

 

 

Godziny urzędowania

7:30 - 15:30

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 499425
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2019-05-21 13:10

Stopka strony