Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

Sekretariat Dyrektora
Sekretariat Zastępcy Dyrektora ds. organizacyjnych
mgr Ewelina Świgoń
Tel.: + 48 61 864 9005
Tel.: + 48 61 867 1671

e-mail: Dyrektor@iorpib.poznan.pl
e-mail: Dyrektor.Organizacyjny@iorpib.poznan.pl
e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Sekretariat Zastępcy Dyrektora ds. naukowo-badawczych
mgr Natalia Jerenczuk
Tel.: + 48 61 864 9006
e-mail: Dyrektor.Naukowy@iorpib.poznan.pl
e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

 

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-05-28 10:14
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2018-05-28 10:14

Dział Spraw Pracowniczych

Kierownik Działu Spraw Pracowniczych
mgr inż.Małgorzata Matuszewska
Tel.: + 48 61 864 9022
e-mail: M.Matuszewska@iorpib.poznan.pl

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-05-28 10:00

Dział Finansowo-Księgowy

Główny księgowy
mgr Piotr Falger
Tel.: + 48 61 864 9004
e-mail: P.Falger@iorpib.poznan.pl

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-05-28 10:00

Dział Organizacyjno-Administracyjny

Kierownik: lic. Agnieszka Mańczak
Tel.: +48 864 9021
e-mail: A.Manczak@iorpib.poznan.pl

Zespół Zaopatrzenia, Transportu i Gospodarki Materiałowej
Tel.: +48 864 9040

Zespół Techniczny
Tel.: +48 864 9034

Specjalista ds. sieci informatycznej oraz oprogramowania komputerów
mgr Dariusz Gruchot 
tel.: +48 864 9089
e-mail: D.Gruchot@iorpib.poznan.pl

Specjalista ds. zamówień publicznych
mgr Janusz Domagała
tel.: +48 864 9135
e-mail: J.Domagała@iorpib.poznan.pl

Specjalista ds. remontów
Inspektor ds. p.poż.
Bogusław Malinowski
Tel.: +48 61 864 9102

Specjalista ds. BHP
mgr inż. Natalia Strugała
tel.: +48 61 864 9108
tel.: 695-915-447

Solidarność
Czwartek (10:00-12:30)

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-05-28 10:00
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2018-05-28 10:06

 


Specjalista ds. obronnych
mgr Robert Pękala
Tel.: + 48 61 864 9006

 

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-05-28 10:00
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2018-05-28 10:03

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3249
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2018-05-28 10:14

Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań

NIP: 777-00-02-702

KONTO: "BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Poznaniu" Nr 63 2030 0045 1110 0000 0042 1600

Dane kontaktowe

Telefony:

Centrala      +48 61 864 9000

Dyrektor      +48 61 864 9002

Sekretariat  +48 61 864 9006

Fax: +48 61867-63-01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

 

 

Godziny urzędowania

7:30 - 15:30

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 468230
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2018-11-26 10:36

Stopka strony