Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

Sekretariat Dyrektora
Sekretariat Zastępcy Dyrektora ds. Organizacyjnych

mgr Natalia Jarenczuk
tel.: +4861 864 9005
tel.: +48 61 867 1671
e-mail: Dyrektor@iorpib.poznan.pl
e-mail: Dyrektor.Organizacyjny@iorpib.poznan.pl
e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Sekretariat Zastępcy Dyrektora ds. Naukowo-Badawczych
mgr Ewelina Świgoń
tel.: +48 61 864 9006
e-mail: Dyrektor.naukowy@iorpib.poznan.pl
e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Dział Spraw Pracowniczych
Kierownik: mgr inż. Małgorzata Matuszewska
tel.: +48 61 864 9022
e-mail: M.Matuszewska@iorpib.poznan.pl

Dział Finansowo-Księgowy
Główny księgowy: mgr Piotr Falger
tel.: +48 61 864 9004
e-mail: P.Falger@iorpib.poznan.pl

Dział Organizacyjno-Administracyjny
Kierownik:  lic. Agnieszka Mańczak
tel.: +48 61 864 9021
e-mail: A.Manczak@iorpib.poznan.pl

Specjalista ds. sieci informatycznej oraz oprogramowania komputerów
mgr Dariusz Gruchot
tel.: +48 864 9098
e-mail: D.Gruchot@iorpib.poznan.pl

Specjalista ds. zamówień publicznych
mgr Janusz Domagała
tel.: +48 61 864 9135
e-mail: J.Domagala@iorpb.poznan.pl

Specjalista ds. remontów
Inspektor ds. p.poż.
Bogusław Malinowski
tel.: +48 61 864 9102

Specjalista ds. BHP
mgr inż. Natalia Strugała
tel.: +48 61 864 9108

Solidarność
Czwartek ( 10:00 – 12:30 )

Specjalista ds. obronnych
mgr Robert Pękała
tel.: +48 61 864 9005/9006

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2019-04-28 08:33

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3945
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-04-28 08:33

Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań

NIP: 777-00-02-702

KONTO: "BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział w Poznaniu" Nr 63 2030 0045 1110 0000 0042 1600

Dane kontaktowe

Telefony:

Centrala      +48 61 864 9000

Dyrektor      +48 61 864 9002

Sekretariat  +48 61 864 9006

Fax: +48 61867-63-01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

 

 

Godziny urzędowania

7:30 - 15:30

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 522775
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2019-10-18 10:57

Stopka strony