Biuletyn Informacji Publicznej
Instytut Ochrony Roślin
- Państwowy Instytut Badawczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Dziennik Ustaw
  • Monitor Polski
  • Rządowe Centrum Legislacji

Przejdź do: www.ior.poznan.pl

Treść strony

Sekretariat Dyrektora
inż. Zuzanna Dominiak
tel.: +48 61 864 9005
e-mail: Dyrektor@iorpib.poznan.pl
e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Sekretariat Zastępcy Dyrektora ds. Naukowo-Badawczych
mgr Ewelina Świgoń
tel.: +48 61 864 9006
e-mail: Dyrektor.naukowy@iorpib.poznan.pl
e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

Dział Spraw Pracowniczych
Kierownik: mgr Monika Skora
tel.: +48 61 864 9024
e-mail: M.Skora@iorpib.poznan.pl

Dział Finansowo-Księgowy
Główny księgowy: mgr Piotr Falger
tel.: +48 61 864 9004
e-mail: P.Falger@iorpib.poznan.pl

Dział Organizacyjno-Administracyjny
Kierownik:  lic. Agnieszka Mańczak
tel.: +48 61 864 9021
e-mail: A.Manczak@iorpib.poznan.pl

Dział Informatyki
Kierownik:  Grzegorz Tomczak
tel.: +48 61 864 9171
e-mail: G.Tomczak@iorpib.poznan.pl

Specjalista ds. sieci informatycznej oraz oprogramowania komputerów
mgr Dariusz Gruchot
tel.: +48 864 9098
e-mail: D.Gruchot@iorpib.poznan.pl

Specjalista ds. zamówień publicznych
Specjalista ds. remontów

mgr Janusz Domagała
tel.: +48 61 864 9135
e-mail: J.Domagala@iorpb.poznan.pl

Specjalista ds. BHP
Inspektor ds. ppoż.

mgr inż. Natalia Strugała
tel.: +48 61 864 9108

Solidarność
Czwartek ( 10:00 – 12:30 )

Specjalista ds. obronnych
mgr Robert Pękała
tel.: +48 61 864 9005/9006

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2019-04-28 08:33
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2022-08-10 12:19

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 8072
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-08-10 12:19:01