Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

ZAKŁADY NAUKOWE

Zakład Entomologii, Agrofagów Zwierzęcych i Biotechnologii
Kierownik: dr hab. Aleksandra Obrępalska-Stęplowska, prof. IOR-PIB
Tel.: +48 61 864 9145
e-mail: AO.Steplowska@iorpib.poznan.pl

Zakład Mikologii
Kierownik: prof. dr hab. Marek Korbas
Tel.: +48 61 864 9101
e-mail: M.Korbas@iorpib.poznan.pl

Zakład Monitorowania i Sygnalizacji Agrofagów
Kierownik: dr hab. Anna Tratwal
Tel.: +48 61 864 9075
e-mail: A.Tratwal@iorpib..poznan.pl

Zakład Metod Biologicznych i Rolnictwa Ekologicznego
Zarządzający: prof. dr hab. Marek Tomalak
Tel.: +48 61 864 9074
e-mail: M.Tomalak@iorpib.poznan.pl

Zakład Wirusologii i Bakteriologii
Kierownik: prof. dr hab. Henryk Pospieszny
Tel.: +48 61 864 9094
e-mail: H.Pospieszny@iorpib.poznan.pl

Zakład Herbologii i Techniki Ochrony Roślin
Kierownik: dr hab. Roman Kierzek, prof. IOR-PIB
Tel.: +48 61 864 9059
e-mail: R.Kierzek@iorpib.poznan.pl

Zakład Badania Pozostałości Środków Ochrony Roślin
Zarządzająca: dr Anna Nowacka
Tel.: +48 61 864 9054
e-mail: A.Nowacka@iorpib.poznan.pl

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Mirosława Pospieszna
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2008-06-09 09:26
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2018-07-24 08:15

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 4284
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2018-07-24 08:15

Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań

NIP: 777-00-02-702

KONTO: "BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Poznaniu" Nr 63 2030 0045 1110 0000 0042 1600

Dane kontaktowe

Telefony:

Centrala      +48 61 864 9000

Dyrektor      +48 61 864 9002

Sekretariat  +48 61 864 9006

Fax: +48 61867-63-01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

 

 

Godziny urzędowania

7:30 - 15:30

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 468202
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2018-11-26 10:36

Stopka strony