Biuletyn Informacji Publicznej
Instytut Ochrony Roślin
- Państwowy Instytut Badawczy w Poznaniu

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Dziennik Ustaw
  • Monitor Polski
  • Rządowe Centrum Legislacji

Przejdź do: www.ior.poznan.pl

Treść strony

ZAKŁADY NAUKOWE

Zakład Entomologii i Agrofagów Zwierzęcych
Zarządzający: prof. dr hab. Paweł Węgorek

tel.: +48 61 864 9081
e-mail: P.Wegorek@iorpib.poznan.pl

Zakład Mykologii
Kierownik: prof. dr hab. Marek Korbas
tel.: +48 61 864 9101
e-mail: M.Korbas@iorpib.poznan.pl

Zakład Monitorowania i Sygnalizacji Agrofagów
Kierownik: dr hab. Anna Tratwal, prof. IOR ‒ PIB
tel.: +48 61 864 9075
e-mail: A.Tratwal@iorpib.poznan.pl

Zakład Metod Biologicznych i Rolnictwa Ekologicznego
Zarządzający: prof. dr hab. Marek Tomalak
tel.: +48 61 864 9074
e-mail: M.Tomalak@iorpib.poznan.pl

Zakład Wirusologii i Bakteriologii
Zarządzająca: dr Katarzyna Trzmiel
tel.: +48 61 864 9009
e-mail: K.Trzmiel@iorpib.poznan.pl

Zakład Biologii Molekularnej i Biotechnologii
Zarządzająca: dr hab. Aleksandra Obrępalska-Stęplowska, prof. IOR ‒ PIB
tel. : +48 61 864 9145
e-mail: AO.Steplowska@iorpib.poznan.pl

Zakład Herbologii i Techniki Ochrony Roślin
Kierownik: dr hab. Roman Kierzek, prof. IOR ‒ PIB
p.o. Kierownika: dr hab. Kinga Matysiak, prof. IOR ‒ PIB
tel.: +48 61 864 9129
e-mail: K.Matysiak@iorpib.poznan.pl

Zakład Badania Pozostałości Środków Ochrony Roślin
Zarządzająca: dr Anna Nowacka    
tel.: +48 61 864 9054
e-mail: A.Nowacka@iorpib.poznan.pl

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Mirosława Pospieszna
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2008-06-09 09:26
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2019-04-28 08:21

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5199
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-04-28 08:21