Szybkie linki

Treść strony

KOMÓRKI TECHNICZNE, FUNKCJONALNE I USŁUGOWE

Sekretariat

Asystent Dyrektora
mgr Magdalena Roth
Tel.: + 48 61 864 9006

Tel.: + 48 61 867 9222
e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl
e-mail: M.Roth@iorpib.poznan.pl

Sekretariat dyrektora ds. naukowo-badawczych:
Tel.: + 48 61 864 9005

 

Dział Spraw Pracowniczych

Kierownik Działu Spraw Pracowniczych
mgr inż.Małgorzata Matuszewska
Tel.: + 48 61 864 9022
e-mail: M.Matuszewska@iorpib.poznan.pl

mgr Monika Skora
Tel.: + 48 61 864 9022
e-mail: M.Skora@iorpib.poznan.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Główny księgowy
mgr Piotr Falger
Tel.: + 48 61 864 9004
e-mail: P.Falger@iorpib.poznan.pl

Z-ca księgowego
Elżbieta Świgoń
Tel.: + 48 61 864 9011
e-mail: E.Swigon@iorpib.poznan.pl

Dział Organizacyjno-Administracyjny

Kierownik Działu Organizacyjno-Administracyjnego
Specjalista ds. zamówień publicznych

mgr Janusz Domagała
Tel.: + 48 61 864 9135
e-mail: J.Domagala@iorpib.poznan.pl

Zespół Zaopatrzenia, Transportu i Gospodarki Materiałowej
inż. Grażyna Kalwas
Tel.: + 48 61 864 9041

Specjalista ds.sieci informatycznej oraz oprogramowania komputerów
mgr Dariusz Gruchot
starszy informatyk   
Tel. +48 61 864 9089

e-mail: D.Gruchot@iorpib.poznan.pl

Inspektor ds. remontow i ds. p.poż.
Bogusław Malinowski
Tel.: + 48 61 864 9102

------------------------------------------------------------------------------------

Specjalista ds. bhp
mgr inż. Natalia Strugała
Tel.: + 48 61 864 9108
Tel.kom. 695-915-447

SOLIDARNOŚĆ
Czwartek (10:00 - 12:30)

Specjalista ds. obronnych
Jacek Markiewicz
Tel.: + 48 61 867 1671

 

 

  • autor informacji: Mirosława Pospieszna
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2012-03-30 11:34
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2017-02-21 12:33

Opis strony

Zawartość merytoryczna strony: mgr Mirosława Pospieszna kierownik Działu ds. Spraw Pracowniczych IOR-PIB

Adres

Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań

NIP: 777-00-02-702

KONTO: "BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Poznaniu" Nr 63 2030 0045 1110 0000 0042 1600

Kontakt

Dane kontaktowe

Telefony:

Centrala      +48 61 864 9000

Dyrektor      +48 61 864 9001

Sekretariat  +48 61 864 9006

Fax: +48 61867-63-01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

 

 

Godziny

Godziny urzędowania

7:30 - 15:30

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.