Szybkie linki

Treść strony

INNE JEDNOSTKI ZWIĄZANE Z WYPEŁNIANIEM OBOWIĄZKÓW STATUTOWYCH INSTYTUTU

Zakład Badania Środków Ochrony Roślin
Kierownik: prof. dr hab. Tadeusz Praczyk

Zespół Badania Herbicydów
Kierownik: prof. dr hab. Tadeusz Praczyk
Tel. +48 61 864 9082
e-mail: T.Praczyk@iorpib.poznan.pl

Zespół Badania Fungicydów
Kierownik: dr Romuald Gwiazdowski
Tel. +48 61 864 9106
e-mail: R.Gwiazdowski@iorpib.poznan.pl

Polowa Stacja Doświadczalna w Winnej Górze
p.o. Kierownik: dr inż. Przemysław Kardasz
Tel. +48 61 287 1312

Zakład Ekspertyz i Opinii o Środkach Ochrony Roślin
Kierownik: dr hab. Ewa Matyjaszczyk, prof.nadzw.
Tel. +48 61 867 5713, +48 61 864 9171,+48 61 864 9174
e-mail: E.Matyjaszczyk@iorpib.poznan.pl

Bank Patogenów Roślin i Badania Ich Bioróżnorodności
Kierownik: prof. Maria Rataj-Guranowska
Tel. +48 61 864 9100
e-mail: M.Guranowska@iorpib.poznan.pl

Zakład Transferu Wiedzy i Innowacji
Kierownik: dr inż. Paweł Olejarski
Tel. +48 61 864 9134
e-mail: P.Olejarski@iorpib.poznan.pl

Pracownia Planowania i Organizacji Badań
Kierownik: mgr inż. Grażyna Dubas
Tel. +48 61 864 90 28
e-mail: G.Dubas@iorpib.poznan.pl

Biblioteka
Kierownik: mgr Dorota Knop
Tel. +48 61 864 9025
e-mail: D.Knop@iorpib.poznan.pl

Centrum Kongresowe
Kierownik: mgr Ewa Michałowska
Tel. +48 61 864 9200
Fax
+48 61 867 1175

Centrum Badań Organizmów Kwarantannowych
Inwazyjnych i Genetycznie Zmodyfikowanych

Kierownik: dr Tomasz Kałuski
Tel. +48 61 864 9164
e-mail: T.Kaluski@iorpib.poznan.pl

  • autor informacji: Mirosława Pospieszna
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2011-01-07 10:40
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2017-04-18 10:33

Adres

Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań

NIP: 777-00-02-702

KONTO: "BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Poznaniu" Nr 63 2030 0045 1110 0000 0042 1600

Kontakt

Dane kontaktowe

Telefony:

Centrala      +48 61 864 9000

Dyrektor      +48 61 864 9002

Sekretariat  +48 61 864 9006

Fax: +48 61867-63-01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

 

 

Godziny

Godziny urzędowania

7:30 - 15:30

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.