Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

ZAKŁADY NAUKOWE

Zakład Entomologii, Agrofagów Zwierzęcych i Biotechnologii
Zarządzająca: dr hab. Aleksandra Obrępalska-Stęplowska, prof. IOR-PIB
Tel.: +48 61 864 9145
e-mail: AO.Steplowska@iorpib.poznan.pl

Zakład Mikologii
Kierownik: prof. dr hab. Marek Korbas
Tel.: +48 61 864 9101
e-mail: M.Korbas@iorpib.poznan.pl

Zakład Monitorowania i Sygnalizacji Agrofagów
Kierownik: dr hab. Anna Tratwal
Tel.: +48 61 864 9075
e-mail: A.Tratwal@iorpib..poznan.pl

Zakład Metod Biologicznych i Rolnictwa Ekologicznego
Zarządzający: prof. dr hab. Marek Tomalak
Tel.: +48 61 864 9074
e-mail: M.Tomalak@iorpib.poznan.pl

Zakład Wirusologii i Bakteriologii
Kierownik: prof. dr hab. Henryk Pospieszny
Tel.: +48 61 864 9094
e-mail: H.Pospieszny@iorpib.poznan.pl

Zakład Herbologii i Techniki Ochrony Roślin
Kierownik: dr hab. Roman Kierzek, prof. IOR-PIB
Tel.: +48 61 864 9059
e-mail: R.Kierzek@iorpib.poznan.pl

Zakład Badania Pozostałości Środków Ochrony Roślin
Kierownik: prof. dr hab. Bogusław Gnusowski
Tel.: +48 61 864 9047
e-mail: B.Gnusowski@iorpib.poznan.pl

  • autor informacji: Mirosława Pospieszna
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2008-06-09 09:26
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2018-02-23 14:29

Adres

Instytut Ochrony Roślin - Państwowy Instytut Badawczy

ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań

NIP: 777-00-02-702

KONTO: "BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Poznaniu" Nr 63 2030 0045 1110 0000 0042 1600

Kontakt

Dane kontaktowe

Telefony:

Centrala      +48 61 864 9000

Dyrektor      +48 61 864 9002

Sekretariat  +48 61 864 9006

Fax: +48 61867-63-01

e-mail: sekretariat@iorpib.poznan.pl

 

 

Godziny

Godziny urzędowania

7:30 - 15:30

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.